Wróć do listy


 Wiemy kiedy rozpoczną się prace na planie Inhumans 

2017-01-11 20:57:57 | Autor: Thoran |

 

Studio Marvel już niebawem rozpocznie zdjęcia do ekranizacji „Inhumans”. Jak już wiadomo od pewnego czasu, nie będzie to jednak widowisko kinowe, ale unikalna produkcja serialowa, której premierę zaplanowano w kinach IMAX.

Stacja ABC zamówiła osiem odcinków „Inhumans”, a zdjęcia rozpoczną się już w marcu i powstawać będą w Los Angeles i Chicago. Showrunnerem serialu będzie Scott Buck, który dla Marvela czuwał też nad inną serią – „Iron Fist” dla Netflixa. Wiadomo, że scenariusz serialu nie jest oparty o skrypt przygotowany wcześniej przez Joe’go Roberta Cole’a dla kinowego widowiska, ale przedstawi zupełnie nową grupę superbohaterów.

Inhumans są rasą superbohaterów, których pochodzenie związane jest z eksperymentami Kree na ludziach. Ich obecność na Ziemi została zaznaczona m.in. w serialu „Agenci T.A.R.C.Z.Y.”.

IMAX Corp., Marvel Television i Disney/ABC Television Group, które nawiązały współpracę przy projekcie serialu. Pierwsze dwa odcinki „Marvel’s The Inhumans” zostaną nagrane kamerami cyfrowymi IMAX, a docelowo mamy je zobaczyć w kinach już we wrześniu tego roku, gdzie będą wyświetlane przez około 2 tygodnie. Później serial zagości na antenie ABC.

Komentarze