Wróć do listy


 The Expanse powróci w kolejnym sezonie 

2017-03-18 17:14:27 | Autor: Thoran | Serial: The Expanse

Mamy dobre wieści dla fanów załogi Rocinate! Stacja SyFy zdecydowała się na zamówienie trzeciego sezonu serialu „The Expanse”.

 

Show na podstawie książki „Przebudzenie Lewiatana” autorstwa Jamesa S.A. Coreya okazał się być jednym z największych hitów stacji, więc ta decyzja nie powinna nikogo dziwić. Niemniej jednak, dobrze wiedzieć, że bohaterowie „The Expanse” powrócą na antenę z kolejnymi 13 odcinkami. Finałowy odcinek drugiego sezonu, który jest właśnie emitowany, zobaczymy 19 kwietnia. Epizod zatytułowany jest „Caliban's War”, a trzeci sezon zadebiutuje w przyszłym roku.

Gwiazdami serialu są Steven Strait ( Jim Holden), Cas Anvar (Alex Kamal), Dominique Tipper (Naomi Nagata), Wes Chatham (Amos Burton), Shohreh Aghdashloo (Chrisjen Avasarala) i Chad L. Coleman (Frederick Lucius Johnson). Showrunnerami serii są natomiast Mark Fergus i Hawk Ostby.

Akcja „The Expanse” rozgrywa się w skolonizowanej przez ludzkość galaktyce – 200 lat w przyszłości. W drugim sezonie Ziemia, Mars i Pas, trzy strony długoletniego konfliktu, zostają nieświadomie uwikłane w spisek związany z okropnymi eksperymentami na ludziach.

Komentarze