Wróć do listy


 Co nas czeka w 3 sezonie Stranger Things? 

2017-11-09 20:47:54 | Autor: Thoran | Serial: Stranger things

Drugi sezon „Stranger Things” porwał fanów równie mocno, co pierwszy, a bracia Duffer już wypowiadają się na temat trzeciego. Wiedzą, jak chcą go zakończyć, ale wszystko wskazuje na to, że aby dotrzeć do tego punktu, potrzebują minimum roku.

- Mamy już wyznaczony końcowy cel; wiemy, gdzie chcemy dojść. Nie jesteśmy pewni jak długo nam zajmie dotarcie tam, ale mamy plan. I niektóre jego elementy wynikają z sezonu drugiego, w który weszliśmy z wieloma pomysłami, ale niektóre po drodze uciekły. Więc na pewno wykorzystamy część z nich później. W burzy mózgów dotyczącej drugiego sezonu odkryliśmy, jakie jest zakończenie, ale potrzebujemy ponad roku, aby tam dotrzeć. – zapowiadają twórcy.

Wydarzenia z drugiego sezonu rozgrywają się 10 miesięcy po zakończeniu sezonu pierwszego. Bracia Duffers potwierdzają, że i następnym razem pojawi się pewna luka czasowa.

- Będzie pewna luka czasowa, bo dzieciaki wyglądają już nieco doroślej. – mówi Ross Duffer. - Niezależnie od tego, co chcemy zrobić, mam w pamięci pierwsze rozmowy dotyczące drugiego sezonu. Chcieliśmy go rozpocząć Świętami Bożego Narodzenia i iść dalej, ale kiedy zorientowaliśmy się, że dzieciaki są po prostu za dojrzałe, przeskoczyliśmy naprzód. Nawet w ostatnim zwiastunie musieliśmy zapętlić wypowiedź Caleba McLaughlina, który gra Lucasa. Ma teraz głos jak mężczyzna. To mnie przeraża. – dodał żartobliwie Ross.

Komentarze