Wróć do listy


 Początek prac nad Altered Carbon od Netflixa 

2017-11-30 19:28:23 | Autor: Thoran |

Platforma rozpoczyna swoją przygodę z cyberpunkiem dzięki nowemu serialowi opartemu o bestsellerową powieść Richarda K. Morgana, „Altered Carbon”. To ma być podobno jedna z najbardziej kosztownych produkcji Netflixa, a pierwsze udostępnione zdjęcia są na to dowodem!

 

Na zdjęciu możemy zobaczyć fragment Bay City w okolicach roku 2384. To właśnie w tym miejscu rozgrywa się akcja powieści Morgana. Możemy zobaczyć Skin Jobs Dive Bar i Smokes N Vapr. Koncepcja wygląda to naprawdę obiecująco, nieco przypomina wizję z „Blade Runnera”.

„Altered Carbon” to historia osadzona w przyszłości, gdzie osobowość można przenosić z ciała do ciała, sprawiając, że nieśmiertelność staje się już nie tylko marzeniem, ale życiowym wyborem. Społeczeństwo dzieli się na ludzi, którzy mogą żyć wiecznie i na tych, którzy tej możliwości nie mają… w istocie tworzy się grono współczesnych bogów, którzy stoją w hierarchii wyżej niż inni. To opowieść żołnierza, który zostaje przeniesiony do ciała funkcjonariusza policji, aby przeprowadzić śledztwo i odkryć spisek.

 

via GIPHY

Komentarze