Wróć do listy


 Pierwsze zdjęcia z 2 sezonu Serii niefortunnych zdarzeń 

2017-12-07 20:20:31 | Autor: Thoran | Serial: Seria niefortunnych zdarzeń

Myślicie, że Neil Patrick jak mu tam jest taaaaaaaaki czarujący i sławny?!?! Niedorzeczność! Przecież to ja, Hrabia Olaf!

Netflix poprosił właśnie MNIE, swojego najbardziej utalentowanego i najprzystojniejszego aktora, żebym ujawnił PIERWSZE zdjęcia z Serii niefortunnych zdarzeń - ich najokropniejszego serialu (drugi sezon jest nawet gorszy od poprzedniego, o ile w to w ogóle możliwe). Niefart, w rzeczy samej. Na szczęście, to ja najbardziej rzucam się w oczy na tych (wartych miliony dolarów) fotografiach. Odwróćcie wzrok od tej pokracznej dziatwy, której jakimś cudem udało się na nie wślizgnąć. Nie martwcie się, niedługo sie nimi zajmę [szaleńczy śmiech].

Możecie już zacząć klik-klik-klikać w te swoje klawiaturki i pisać tylko o MNIE i o tym, jak niemożliwie fantazyjnie wyglądam. Że co? Chyba nie sądzicie, że na tym żałosnym świecie dzieje się teraz cokolwiek innego godnego uwagi?"

Premiera drugiego sezonu „Serii niefortunnych zdarzeń” wiosną 2018 r.

O „Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń” :

W drugim sezonie opartego na bestsellerowym cyklu książek autorstwa Daniela Handlera (pseudonim Lemony Snicket) serialu jeszcze głębiej zanurzamy sie w pełnen czarnego humoru świat. Producentami wykonawczymi dziesięciu godzinnych odcinków nowej serii są laureat nagrody Emmy, Barry Sonnenfeld, oraz Daniel Handler. Premiera już wiosną 2018 roku tylko w serwisie Netflix. Seria niefortunnych zdarzeń z laureatem nagród Emmy i Tony, Neilem Patrickiem Harrisem w jednej z głównych ról — opowiada tragiczną historię sierot Baudelaire (Wioletki, Klausa i Słoneczka), których nikczemny opiekun, Hrabia Olaf, nie cofnie się przed niczym, by przejąć należny im spadek. Rodzeństwo musi przechytrzyć Olafa, skrywającego się pod różnymi przebraniami, i pokrzyżować jego niecne plany, by odkryć wskazówki, które pomogą im wyjaśnić zagadkę śmierci rodziców związaną z tajemniczą organizacją i odkryć długo skrywane rodzinne sekrety. W serialu znów zobaczymy m.in. Patricka Warburtona (Lemony Snicket), Malinę Weissman (Wioletka Baudelaire) i Louisa Hynesa (Klaus Baudelaire), Presley Smith (Słoneczko). Obok nich wystąpią m.in. Lucy Punch, Nathan Fillion, Tony Hale, Sara Rue oraz Roger Bart.

Więcej o serialu na: netflix.com/unfortunate

ASOUE 201 Unit 01187r

 

ASOUE 204 Unit 03169r

 

ASOUE 207 Unit 04023r

Źródło: informacja prasowa

Komentarze