Wróć do listy


 Dirk Gently's Holistic Detective Agency skasowany po 2 sezonie 

2017-12-19 19:44:18 | Autor: Thoran | Serial: True Detective

 

Mamy smutne wieści dla wielbicieli przygód Dirka Gently’ego. Serial „Holistyczna agencja detektywistyczna Dirka Gently’ego” nie otrzymał zamówienia na trzeci sezon. W rolach głównych w serialu występowali Samuel Barnett, Elijah Wood, Hannah Marks, Fiona Dourif i Jade Eshete.

Stacja BBC America podjęła decyzję o skasowaniu całkiem pozytywnie przyjętego komediowego serialu sci-fi na podstawie powieści Douglasa Adamsa. Choć serial zbierał dobre recenzje zarówno od krytyków i widzów, to niestety oglądalność serialu nie była zadowalająca dla stacji. Informacja o braku zamówienia na kolejny sezon pojawiła się na oficjalnym profilu „Dirk Gently's Holistic Detective Agency” na Facebook.

Możliwe, że nie zobaczymy więc kolejnych zwariowanych przygód detektywa Dirka Gently’ego i jego przyjaciół. Istnieje jednak promyk nadziei dla produkcji: serial powstawał w kooperacji między BBC America i Netflixem, możliwe więc, że platforma uratuje produkcję, która zgromadziła wokół siebie grono oddanych fanów. Nie byłby to odosobniony przypadek, Netlfix „uratował” wcześniej chociażby „Czarne lustro”.

KomentarzePrzeczytaj także

Teaser serialu Nightflyers
Powstanie 2. sezon Manhunt