Wróć do listy


 HBO znów nie uchroniło Gry o tron przed przeciekami 

2017-12-29 20:02:08 | Autor: Thoran |

W tym roku miało miejsce sporo wycieków dotyczących „Gry o Tron”. Nie tylko była to kwestia kilku odcinków siódmego sezonu, za czym stali hakerzy, ale nawet samo HBO zbyt wcześnie wypuściło kilka epizodów. Stopniowo zbliżamy się do sezonu ósmego, już ostatniego. I okazuje się, że i tym razem pojawiły się pewne przecieki – nie odcinki, ale strony ze scenariusza. Poniżej możliwe spoilery!

UWAGA NA SPOILERY!

Jedna strona z odcinka trzeciego, dwie z odcinka piątego i jedna z odcinka szóstego. Może nie za dużo, ale jednak mogą one coś zdradzać. Jeśli chodzi o pojedynczą stronę z odcinka trzeciego, fani mogą tam przeczytać o Tyrionie, Aryi, Sansie, Brienne, Podricu i Houndzie uciekających z powozu, który uległ wypadkowi, gdy krwiożerczy Dothrakowie próbują się do niego dostać.

Przecieki z odcinka piątego mówią o bliźniakach Lannister, a akcja rozgrywa się w Sali tronowej Czerwonej Twierdzy. Jaime próbuje zmienić decyzje Cersei i przekonać ją, że Jon Snow nie jest ich wrogiem. W innej scenie próbuje ją też powstrzymać przed spaleniem miasta, które miało powstrzymać białych piechurów. Trzecia scena rozgrywa się pomiędzy Brienne i Houndem, którzy pędzą w kierunku Czerwonej Twierdzy. Najmniej wiadomo o wycieku z odcinka szóstego – dochodzi tam do pewnej interakcji pomiędzy Bronnem i Tyrionem.

Finałowy sezon „Gry o Tron” zadebiutuje prawdopodobnie w 2018 roku, choć pojawiały się już informacje, że być może będzie to jednak rok 2019.

Komentarze