Wróć do listy


 Nowe gwiazdy w Gotham i Arrow 

2015-07-18 22:48:19 | Autor: Ludriel | Serial: Gotham

W serii “Gotham” pojawi się nowa postać - Silver St. Cloud, którą zagra aktorka znana z “The Goldbergs”, Natalie Alyn Lind. Postać ta wykreowana przez Steve’a Engleharta i Walta Simonsona w 1977 to nastoletnia miłość Bruce'a Wayne'a i jednocześnie dziewczyna, która również straciła rodziców i której wujek, Theo Galavan, będzie jednym z ważniejszych czarnych charakterów drugiej serii.

W ślad za ostatnią wiadomością o występie Echo Kelluma w “Arrow” CBR ogłosiło udział Alexandra Calvert z “Bates Motel” i “The Returned” w roli Anarky. Postać to elitarny kryminalista - najemnik.

W “Gotham” występują Ben McKenzie, Donal Logue, Sean Pertwee, Robin Lord Taylor, Erin Richards, David Mazouz, Camren Bicondova, Zabryna Guevara, Cory Michael Smith, Victoria Cartagena, Andrew Stewart Jones, i John Doman. Serial powraca na FOX, 21 października.

W serii “Arrow” występują Stephen Amell jako Oliver Queen/Arrow, Katie Cassidy jako Dinah “Laurel” Lance, David Ramsey jako John Diggle, Willa Holland jako Thea Queen, Emily Bett Rickards jako Felicity Smoak, John Barrowman jako Malcom Merlyn i Paul Blackthorne jako Detective Lance. Producenci wykonawczy to Greg Berlanti, Marc Guggenheim, Andrew Kreisberg i Sarah Schechter. 4. sezon “Arrow” zadebiutuje 7 października.

Komentarze