Wróć do listy


 Archer powróci z kolejnymi sezonami! 

2016-06-22 12:57:56 | Autor: Thoran | Serial: Archer

Mimo że niektóre seriale kończą się po kilku sezonach, tak jak „Penny Dreadful”, to istnieją i takie, które zyskują kolejne trzy sezony. „Archer” jest z nami już od jakiegoś czasu i wszystko wskazuje na to, że nigdzie indziej się nie wybiera. FX zamówiło właśnie kolejne odcinki serialu.

W 2017 roku pojawi się ósmy sezon, złożony z 8 odcinków. Odpowiednio w 2018 i 2019 pojawi się sezon 9 i 10 z taką samą ilością epizodów. Ich liczba spada, bowiem sezon 6 i 7 liczyły sobie po 10 odcinków, a pozostałe aż po 13. Ale najważniejsze jest to, że serial „Archer” zostaje z nami. Oto oficjalne stanowisko współwłaściciela FX, Nicka Grada:

- Nie możemy powiedzieć wystarczająco dużo o tym, w jaki sposób Adam (Reed), Matt (Thompson) i cała ekipa Archera we Floyd County sprawili, że seria była tak szalenie zabawna i istotna przez siedem sezonów. Przeniesienie się do Los Angeles w ubiegłym sezonie jako prywatni detektywi było ostatnim zwrotem akcji w legendarnych wyczynach Archera, a kolejne 3 sezony będą równie wspaniałe i nieprzewidywalne. – zdradza Grad.

Podoba Wam się taka decyzja?

Komentarze