Wróć do listy


 Pierwsze zdjęcia Melissy Benoist w kostiumie Supergirl! 

2015-03-07 00:40:02 | Autor: Ludriel | Serial: Supergirl

Trwa produkcja odcinka pilotażowego “Supergirl" od stacji CBS, dzięki temu mamy okazję zobaczyć oficjalne dwa zdjęcia gwiazdy serialu Melissy Benoist w pełnym kostiumie superbohaterki DC Comics.

Jedno ze zdjęć ukazuje raczej poważną Supergirl w pełnym “umundurowaniu”, podczas gdy drugie jest bardziej pogodnym portretem. Kostium zaprojektował zdobywca Oscara, Coleen Atwood, projektant kostiumów dla tytułowych bohaterów “The Flash” i “Arrow”. Atwood wypowiedział się i jak sam określił "podczas projektowania Supergirl, chciałem ująć przeszłość, ale co ważniejsze, kładłem nacisk na współczesnego bohatera stylu ulicy”.

Nowy kostium “Supergirl” z pewnością podąża za klasycznym opisem bohaterki - peleryna, symbol “S”, wysokie buty i czerwona spódniczka wciąż się tu znajdują, aczkolwiek z nieco przygaszonymi kolorami, podobnie do kostiumu z The Flash. Strój jest zauważalnie bardziej zakryty niż w kilku ostatnich wcieleniach bohaterki komiksu - niewidoczny jest brzuch, a zostały dodane rajstopy.

“Supergirl” otrzymał poważne zobowiązanie od CBS we wrześniu. Weterani z “Arrow”, Greg Berlanti i Andrew Kreisberg są w obsadzie jako producenci wykonawczy, jak również Ali Adler i Sarah Schechter. Glen Winter reżyseruje odcinek pilotażowy.

sgcbs

SUPERGIRL1

Komentarze