Wróć do listy


 Opis sezonu 4. Agentów T.A.R.C.Z.Y. zapowiada Ghost Ridera 

2016-08-06 17:18:30 | Autor: Thoran | Serial: Ghost Whisperer

ABC i Marvel udostępniły fanom oficjalny opis 4. sezonu „Agentów T.A.R.C.Z.Y.”, i jak możemy przeczytać, jest tam co nieco o Ghost Riderze. Nie wiadomo, czy będzie on przyjacielem czy wrogiem Agenta Coulsona i reszty ekipy, ale widać że w jakiś sposób wedrze się w życie bohaterów.

Oficjalny opis sezonu:

Przez swą podróż na inną planetę, Phil Coulson i reszta zespołu byli zdeterminowani bardziej niż kiedykolwiek, by położyć kres istnieniu Hydry. Nie wiedzieli jednak, że ich przeciwnikiem okaże się bardzo potężny Hive - jeden z Inhumans, który został przeniesiony z Maveth w ciele innego złoczyńcy, Granta Warda. Zespół pokonał go i rozprawił się z Hydrą, jednak nadal jest pogrążony w żałobie, opłakując śmierć kolegi i przedstawiciela Inhumans, Lincolna Campbella.

Poprzez Porozumienie z Sokovii i zniszczenie Hydry T.A.R.C.Z.A. ponownie stała się legalna i nie musi działać w podziemiu. Coulson odnajdzie się raz jeszcze w roli zwykłego agenta i zacznie współpracować z Mackiem; obaj mają za zadanie wytropić i potwierdzić istnienie Inhumans.

Początkowo ich celem będzie schwytanie Daisy aka Quake, której działania wymknęły się spod kontroli. Gdy świat osądzi, że jest ona niebezpieczna, nowy dyrektor S.H.I.E.L.D. nie będzie miał żadnych skrupułów, by ją wyeliminować. Agentka May zacznie trenować wraz z siłami uderzeniowymi, a Fitz i Simmons zrobią duży krok do przodu jeśli chodzi o ich relacje. Ponieważ jednak Simmons awansuje na stanowisko specjalnego doradcy dyrektora w dziedzinie nauki i technologii, zarówno Fitz, jak i inni byli jej koledzy z zespołu, z czasem zaczną mieć obawy przed zwierzaniem się osobie, która została bardzo bliskim współpracownikiem szefa organizacji.

Robbie Reyes pojawi się w życiu Coulsona i innych członków jego zespołu jako mechanik na cmentarzysku samochodów, który potrafi zmienić się w przerażającego Ghost Ridera. Czy Robbie będzie przyjacielem czy wrogiem zarówno S.H.I.E.L.D., jak i świata? Fitz odkryje, że geniusz i dziwak, doktor Radcliffe, kończy właśnie prace nad tajemniczym projektem.

Synopsis potwierdził, że Ghost Rider pojawiający się w produkcji będzie wersją postaci znaną z Marvel NOW!, czyli Robbie Reyes. Reyes stał się Ghost Riderem z powodu nieporozumienia, którego wynikiem było postrzelenie go na ulicy. Został wskrzeszony przez ducha Eli Morrow, swojego dziwnego wujka i satanistycznego seryjnego zabójcę. Robbie zaspokaja głód morderstw Eli, mordując ludzi o złych duszach. W swojej normalnej formie Robbie zajmuje się Gabe’m, swoim upośledzonym bratem i chodzi do szkoły średniej.

Nowy sezon “Agentów T.A.R.C.Z.Y.” pojawi się we wrześniu.

Komentarze