Wróć do listy


 Ghost Rider na oficjalnym zdjęciu z Agentów T.A.R.C.Z.Y. 

2016-09-05 11:34:47 | Autor: Thoran | Serial: Ghost Whisperer

 

Twórcy zapowiadają, że sezon czwarty serialu przedstawi widzom jeszcze większą i ambitniejszą historię niż do tej pory, a do tego wprowadzi postać Ghost Ridera. Pojawienie się tego bohatera z pewnością wiele zmieni w SHIELD. Dziś możemy zobaczyć jak prezentuje się Ghost Rider!

Ghost Rider pojawi się w 4 sezonie „Agentów T.A.R.C.Z.Y.” w reinkarnacji Robbie'ego Reyesa, a wciela się w niego Gabriel Luna. Nie wiadomo, czy będzie on przyjacielem czy wrogiem Agenta Coulsona i reszty ekipy, ale z pewnością w jakiś sposób wedrze się w życie bohaterów.

Robbie Reyes to mechanik na cmentarzysku samochodów, który potrafi zmienić się w przerażającego Ghost Ridera. Czy Robbie będzie przyjacielem czy wrogiem zarówno S.H.I.E.L.D., jak i świata?

ghost rider AT

Oficjalny opis 4 sezonu show potwierdził, że Ghost Rider będzie tutaj wersją postaci znaną z Marvel NOW!, czyli Robbie Reyes. Reyes stał się Ghost Riderem z powodu nieporozumienia, którego wynikiem było postrzelenie go na ulicy. Został wskrzeszony przez ducha Eli Morrow, swojego wujka i satanistycznego seryjnego zabójcę. Robbie zaspokaja głód morderstw Eli, mordując ludzi o złych duszach. W swojej normalnej formie Robbie zajmuje się Gabe’m, swoim upośledzonym bratem i chodzi do szkoły średniej.

W obsadzie serialu „Marvel’s Agents of SHIELD” powrócą m.in. Clark Gregg jako Phil Coulson, Ming-Na Wen jako Melinda May, Chloe Bennet jako Daisy Johnson, Iain De Caestecker jako Leo Fitz oraz Elizabeth Henstridge jako Jemma Simmons.

„Agenci T.A.R.C.Z.Y.” powrócą na ekrany już 20 września.

Komentarze