Wróć do listy


 10 sezon Archer będzie ostatnim 

2016-10-02 12:20:22 | Autor: Thoran | Serial: Archer

Twórca serialu „Archer” w ostatnim swoim wywiadzie wyznał, że jego projekt zakończy się oficjalnie dopiero po 10 sezonach.

- Plan jest taki, żeby zakończyć „Archer” po 10 sezonie. Nie wiem, czy ktokolwiek o tym rozmawiał, ale to jest właśnie mój plan – zrobić 8, 9 i 10 sezon, będą krótsze, około 8 odcinków każdy – a potem kończymy. – zapowiedział Adam Reed.

- Planowałem zakończyć „Archer” na 8 sezonie, ale potem miałem pewien rodzaj twórczej eksplozji w mózgu. Uświadomiłem sobie, że mogę zrobić trzy sezony więcej i to wzbudziło moje zainteresowanie. Więc te trzy nadchodzące sezony będą nieco inne od tego, co widzieliście wcześniej, będą też się różnić pomiędzy sobą. – dodaje twórca.

Pierwsze 7 sezonów miało po 10-12 odcinków, ale już zostało oficjalnie potwierdzone, że teraz będzie ich mniej - 8. Ósmy sezon ma się pojawić w 2017 roku, a kolejne odpowiednio w rocznych odstępach czasu, czyli w 2018 i 2019.

„Archer” to serial animowany, który prezentuje losy Tajnej Agencji Wywiadowczej, a jednym z nich jest tytułowy bohater, Sterling Archer. Pojawia się tutaj mnóstwo humoru, a emitowany jest przez stację FX (w Polsce FOX).

Komentarze

Przeczytaj także

Doom Patrol 2 – zwiastun