Wróć do listy


 Trailer 2. sezonu Voltron - Obrońca Wszechświata 

2017-01-09 11:30:11 | Autor: Thoran | Serial: Trailer Park Boys

 

Netflix opublikował pierwszy zwiastun 2. sezonu produkcji “Voltron - Obrońca Wszechświata”, który pojawi się w serwisie streamingowym jeszcze w tym miesiącu. Nowe odcinki animacji od DreamWorks to wskrzeszenie lubianej serii z lat ‘80, która miała zostać przywrócona już pod koniec 2016, ale ostatecznie z małym opóźnieniem zadebiutuje 20 stycznia.

Poniżej możecie obejrzeć rzeczony zwiastun:

Joaquim Dos Santos i Lauren Montgomery - showrunnerzy serialu - podkreślili wagę bohaterów i rozwój ich osobowości:

- Chcemy obdarzyć nasze postaci złożonymi osobowościami, tak, by każda z nich była wyjątkowa i różniła się od innych. Nie chcieliśmy, by bohaterowie ograniczali się do stania w kącie, wykonania swojej roboty czy powiedzenia jednego żartu i tyle. Nawet jeżeli w pierwszych trzech epizodach widzowie zobaczą tylko jedną stronę danego bohatera, z pewnością kolejne odcinki odsłonią jego bardziej skomplikowane oblicze, a czyny przez niego popełniane będą miały na niego wpływ. – podkreślają twórcy.

Produkcja z pewnością przyciągnie do siebie dawnych fanów i być może ich dzieci, a także umili oczekiwanie na wersję live-action, która tkwi gdzieś w głębi pre-produkcyjnego labiryntu papierologii.

Komentarze

Przeczytaj także

Hulu zaprasza na Monsterland