Wróć do listy


 Stephen Moyer w obsadzie nowego serialu o mutantach 

2017-02-28 18:19:11 | Autor: Thoran | Serial: The Late Show with Stephen Colbert

Stacja FOX od dłuższego czasu przymierza się do stworzenia nowego show osadzonego w uniwersum X-Menów. Dzisiaj poznaliśmy pierwszego aktora, który weźmie udział w tym projekcie, a jest nim jedna z gwiazd „Czystej krwi”, Stephen Moyer.

Serial przedstawi historię rodziców, którzy odkrywają, że ich dzieci mają moce mutantów – będą próbowali zrobić wszystko, aby uchronić swoje dzieci przed rządem, aż w końcu trafią do podziemnej sieci mutantów.

Rola Moyera w nowym serialu ma być jedną z istotniejszych fabularnie. Wcieli się on bowiem w postać ambitnego prawnika i ojca, który będzie zmuszony pogodzić obowiązki zawodowe z rodzicielskimi. Spekuluje się, że będzie on jednym z czarnych charakterów show, który nie zawaha się poświęcić swojej rodziny w imię „większego dobra”. Angaż do projektu show otrzymali wcześniej Jamie Chung, która zagra mutantkę Blink oraz Blair Redford, który sportretuje postać lidera podziemia mutantów.

Tytuł serialu nie jest na razie znany, jednak wiadomo, że odcinek pilotowy wyreżyseruje Bryan Singer, a scenariusz napisał Matt Nix. Oficjalnie prace na planie mają się rozpocząć w lipcu tego roku.

Komentarze