Wróć do listy


 3 kolejne osoby w obsadzie serii Lucifer FOX’a 

2015-03-15 13:22:52 | Autor: Ludriel | Serial: Lucifer

Jak donosi deadline.com, do obsady nadchodzącego serialu “Lucifer” produkcji FOX’a dołączyły 3 nowe osoby. Jako Amenadiel wystąpi znany z “Buffy postrach wampirów” D.B. Woodside, którego bohaterk będzie aniołem przekonującym Lucyfera do powrotu do piekła. Rachael Harris wcieli się w postać Lindy, terapeutki Lucyfera zamieszkałej w Los Angeles.

Znany z produkcji “Jeździec bez głowy” Nicholas Gonzalez zagra Dana - detektywa. Trójka dołączyła do Lauren German i Toma Ellisa, którzy wciąż przewodzą obsadzie jako Detektyw Chloe Dancer i oczywiście Lucyfer.

Serial skupia się wokół Lucyfera, który, znudzony i nieszczęśliwy jako Książę Piekieł rezygnuje z tronu i opuszcza swoje królestwo dla wspaniałego, błyszczącego obłędu Los Angeles, gdzie współpracuje z miejscową policją karząc kryminalistów. Współtwóca “Jeźdźca bez głowy” i reżyser “Underworld”, Len Wiseman poprowadzi pilot serialu, którego producentem wykonawczym jest Jerry Bruckheimer.

Inspirowany podejściem Johna Miltona do tej postaci w “Raju utraconym”, ta wersja Lucyfera pojawiła się po raz pierwszy w “Sandmanie” Neila Gaimana, którą Mike Carey przekształcił w osobny tytuł w roku 2000.

Komentarze