Wróć do listy


 Arrow i The Flash - spoty z nadchodzących odcinków 

2015-03-17 20:26:50 | Autor: Ludriel | Serial: Arrow

W ten weekend na PaleyFest 2015, The CW przedstawiło nowe spoty do nadchodzących odcinków seriali “Arrow” i “The Flash”. Wideo poniżej, ale ostrzegamy - potencjalne spoilery, oba programy wracają na antenę w tym tygodniu.

Nowy odcinek “The Flash” nosi tytuł “Out of time”, a to jego opis:

“Mark Mardon aka “Weather Wizard” (gościnnie Liam McIntyre) pojawia się w Central City, by pomścić swojego brata Clyde’a, i skupia swoją uwagę na Joe, który go postrzelił. Barry Allen ostrzega Joe, by ten nie szukał superbohatera, ale ten nie słucha i znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Barry i Linda spędzają dziwnie czas na podwójnej randce z Eddiem i Iris.”
“Arrow” powraca z odcinkiem 3.16, zatytułowanym “The Offer”.

“Wciąż przytłoczony swoim ostatnim spotkaniem z Ra’s al Ghul (gościnnie Matt Nable”, Oliver wraca do domu by znaleźć nowego złoczyńcę, który wraz ze swą bandą terroryzuje Starling City - jest to Michael Amar aka Marmur (gościnnie Adrian Glynn McMorran). W międzyczasie Nyssa (gościnnie Katrina Law) składa Laurel pewną propozycję. Thea jest zmuszona pogodzić się z ojcem po tym, jak Oliver sprowadza Malcolma na poddasze, żeby podreperować jego zdrowie. “

Komentarze