Wróć do listy


 Nowy sezon Z Archiwum X!  

2015-03-22 11:29:16 | Autor: Ludriel | Serial: The X-Files

Kultowy serial "Z Archiwum X" jest bliski powrotu w nowym sezonie. Znowu będziemy oglądać Davida Duchovnego i Gillian Anderson?

Wg portalu TVWise, stacja FOX zdecydowała się na krótszy sezon serialu, co niedługo ma zostać oficjalnie ogłoszone. Wciąż ustalana jest liczba odcinków, ale na pewno będzie ich mniej niż 10. Zanim wszystko zostanie zapięte na ostatni guzik, potrwa jeszcze trochę czasu.

Nowy sezon ma być krótszy z dwóch powodów: po pierwsze, Chris Carter, twórca serialu, chce w nim zakończyć wszystkie historie i wątki - nie będzie miejsca na wątki poboczne. Po drugie, aktorzy, bez których “Z archiwum X” by po prostu nie wypaliło, mają swoje własne seriale, a ponadto grają w filmach. Oferty powrotu do ról zostały złożone innym kluczowym aktorom, takim jak Mitch Pileggi, który miałby powrócić do roli Waltera Skinnera.

Producenci obecnie dopinają terminarze, by wkrótce wszystko zostało oficjalnie ogłoszone. Najwięcej “problemów” jest z Duchovnym, który gra obecnie w serialu “Aquarius” i Anderson, pracującą nad serialem “Upadek”. Jest nadzieja, że uda się im ruszyć na plan jeszcze latem tego roku.
Chris Carter będzie autorem scenariuszy i prowadzącym producentem wykonawczym.
Obecnie przedstawiciele 20th Century Fox Television i stacji FOX nie komentują tych informacji. Wcześniej jednak oficjalnie potwierdzili, że prowadzone są rozmowy na temat zamówienia nowego sezonu.

Komentarze