Wróć do listy


 Niedługo pożegnamy Serię niefortunnych zdarzeń 

2018-02-03 18:19:37 | Autor: Thoran | Serial: Seria niefortunnych zdarzeń

 

Przypuszczenia fanów o rychłym zakończeniu „Serii niefortunnych zdarzeń” potwierdził Neil Patrick Harris (hrabia Olaf). Netflix zaplanował zakończenie serialu na trzech sezonach.

„Seria niefortunnych zdarzeń” to historia rodzeństwa Baudelaire, które stały się sierotami po tym, jak spłonął ich dom, a w pożarze zginęli rodzice. Niestety, później przez długi okres czasu nie spotkało ich w życiu nic dobrego. Rodzeństwo błąkało się od jednej rodziny do drugiej, ścigane przez hrabiego Olafa, który pragnął zagarnąć ich majątek.

Drugim sezonem zajmują się Barry Sonnenfeld i Daniel Handler aka Lemony Snicket, autor książek z "Serii niefortunnych zdarzeń", który pełni rolę producenta wykonawczego show. Teraz oficjalnie potwierdzono, że sezon trzeci serialu będzie zarazem ostatnim. Zdradził to Neil Patrick Harris, wcielający się w głównego złoczyńcę, nikczemnego hrabiego Olafa.

Ale teraz czas na dobre informacje: drugi sezon „Serii niefortunnych zdarzeń” zadebiutuje na Netfliksie już niedługo, bo 30 marca.

Komentarze