Wróć do listy


 Zagubieni w kosmosie - nowy serial Netflix! 

2018-02-21 20:42:29 | Autor: Thoran |

 

Netflix udostępnił dziś pierwszą zapowiedź międzygalaktycznego serialu przygodowego „Zagubieni w kosmosie”, którego ziemska premiera odbędzie się 13 kwietnia.

Kolejny rozdział w historii ludzkości zaczyna się dziś.

Podczas gdy mieszkańcy naszej planety dopiero dziś mogą zobaczyć pierwsze materiały związane z nowym serialem Zagubieni w kosmosie, produkcja miała już swoją premierę w... kosmosie właśnie! Netflix udostępnił pilotażowy odcinek NASA i już 12 dni temu (w swoim wolnym czasie) oglądali go astronauci przebywający na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej!

Zapraszamy do obejrzenia pierwszej zapowiedzi serialu opartego na amerykańskim klasyku science-fiction z lat 60-tych, w której możemy poznać rodzinę Robinsonów, przyjrzeć się historii ludzkości na Ziemi i przenieść się w przyszłość, w której podróże kosmiczne są codziennością.

O serialu „Zagubieni w kosmosie”:

Zagubieni w kosmosie to współczesna wersja serialu science fiction z lat 60-tych. Jego akcja toczy się w odległej o 30 lat przyszłości, kiedy kolonizacja kosmosu jest już rzeczywistością. Robinsonowie to jedna z rodzin wybranych do nowego życia w lepszym świecie. Kiedy jednak nagle podczas wyprawy do swojego nowego domu kolonizatorzy zostają zepchnięci z kursu, zmuszeni są zawrzeć nowe sojusze i wspólnie walczyć o przetrwanie w obcej, niebezpiecznej rzeczywistości, odległej lata świetlne od celu podróży. Oprócz Robinsonów, w tej samej sytuacji znalazło się tajemnicze duo, które połączył ze sobą los i talent do oszustwa. Niepokojąco charyzmatyczna Dr Smith (Parker Posey) to mistrzyni manipulacji, której intencje trudno odczytać. A szelmowski i niezamierzenie czarujący Don West (Ignacio Serricchio) to wysoce wykwalifikowany pracownik fizyczny, który wcale nie miał zamiaru zostać nowym mieszkańcem kolonii, nie mówiąc już o awaryjnym lądowaniu na nieznanej planecie.

LIS102DW2r

 

LIS102MaureenR

 

LISS01E01R

 

LIS SG 101 00092aR

 

LIS SG 102 00123R

 

LIS SG 102 00247R

 

LIS SG 103 00196R

 

LIS SG 107 00136R

Źródło: informacja prasowa

Komentarze