Wróć do listy


 Joe Hill widział pilota Locke and Key 

2018-03-04 12:34:24 | Autor: Thoran | Serial: Parks and Recreation

„Locke and Key” może być najlepszym komiksem, jaki IDW kiedykolwiek wydało. Graficzny horror, do którego ilustracje wykonał niesamowity Gabriel Rodriguez, pochodzi od Joe Hilla i może go uczynić jeszcze większą gwiazdą niż dotychczas był. Początkowo prawa do adaptacji wykupiła Fox, ale potem przejęła je stacja Hulu. A sam Hill miał już okazję obejrzeć odcinek pilotażowy, o czym poinformował fanów na swoim Twitterze. Był zdecydowanie zadowolony z tego, co zrobił reżyser, Andy Muschietti.

 

- Odcinek pilotażowy „The Locke & Key” jest z***ie dobry… i bardzo zabawny. Nie mogę uwierzyć, że jestem tak blisko tak dobrego show. Andy Muschietti wyciągnął z tego wszystko. Nie mogę powiedzieć więcej, ale cieszę się, że mogłem rzec aż tyle. – zdradza Hill.

„The Locke & Key” to historia trójki rodzeństwa, które po makabrycznym morderstwie ich ojca, przeprowadza się do ich rodzinnego domu w stanie Maine wraz z matką Niną. Dom posiada magiczne klucze, które dają im szeroki zakres mocy i umiejętności. Nie wiedzą jednak, że na klucze te poluje podstępny demon i nic nie powstrzyma go przed tym, aby je zdobyć.

Komentarze