Wróć do listy


 Stranger Things 3 - informacje o obsadzie 

2018-03-05 19:55:09 | Autor: Thoran | Serial: Stranger things

Netflix ujawnił dziś pierwsze informacje na temat obsady trzeciego sezonu „Stranger Things”! W serialu pojawi się nowa twarz, a jedna z drugoplanowych postaci, która skradła serca widzów w poprzednim sezonie, wychodzi na pierwszy plan!

Priah Ferguson powraca jako Erika Sinclair, a jej rola w tym sezonie znacząco się rozwinie.

Priah Ferguson Headshot 1 1

Zdjęcie: Viviana Chavez

[ERICA] - Mała dziewczynka z wielkim tupetem. Młodsza siostra Lucasa powraca wraz z całą armią swoich przyjaciół. Erica nie będzie już tylko beczynnie siedzeć z boku - podejmie się niebezpiecznej misji ocalenia Hawkins przed nowym, nieznanym zagrożeniem.

Bio: Priah Ferguson to amerykańska aktorka urodzona w Atlancie w stanie Georgia. Swoją karierę rozpoczęła już w wieku 4 lat. Występowała w krótkich spektaklach w lokalnych teatrach i niedługo póżniej została zwerbowana przez agencję aktorską People Store z Atlanty. Jej pierwszym większym sukcesem był występ w nagradzanym serialu Donalda Glovera dla stacji FX - Atlanta. Póżniej wystąpiła w Mercy Street oraz w show Daytime Divas u boku Tichiny Arnold. Przełomowym momentem jej kariery była rola Eriki Sinclair w Stranger Things. Jako butna siostra Lucasa skradła uwagę widzów drugiego sezonu serialu. Oprócz ról na małym ekranie ma na swoim koncie także udział w wielu filmach krótkometrażowych i serialach internetowych. Pasję do aktorstwa odkryła dzięki filmom Crooklyn i Moje córki. Priah jest również zaangażowana w działalność swojej lokalnej społeczności, gdzie od 2 lat jest dziecięcym rzecznikiem organizacji United Way of Greater Atlanta.

Maya Thurman-Hawke pojawi się w roli Robin

Maya Hawke Headshot 2

[ROBIN] Robin ma alternatywny styl i jest równie bystra, co zabawna. Znudzona swoją przyziemną pracą szuka nowych wrażeń... i dostaje ich aż nadmiar, kiedy odkrywa mroczne sekrety Hawkins.
Bio: Maya Thurman-Hawke zagrała niedawno główną rolę w serialu BBC i Masterpiece Little women - adaptacji klasycznej powieści Louisy May Alcot. Gra w niej u boku Angeli Lansbury, Emily Watson i Michaela Gambona. Była to jej pierwsza rola w zawodowej karierze aktorskiej. Maya kończy również zdjęcia do amatorskiego filmu LADYWORLD w reżyserii Amandy Kramer. Niedługo zagra główną rolę w nowym filmie Myny Josepha - CHARLOTTE XVI.

O serialu „Stranger Things”:
Twórcami Stranger Things są bracia Duffer. Producentami wykonawczymi są The Duffer Brothers, Shawn Levy oraz Dan Cohen z 21 Laps i Iain Paterson.

Źródło: informacja prasowa

Komentarze