Wróć do listy


 Ruszyły prace na planie kolejnego sezonu Punishera 

2018-03-12 20:00:33 | Autor: Thoran |

 

Z nieoficjalnych informacji, jakie pojawiły się dziś w mediach wynika, że już trwają zdjęcia do drugiego sezonu „Punishera” od Netflixa. Ekipa filmowa pracuje na planie w Nowym Jorku!

Punisher jest jedną z postaci uniwersum superbohaterów Marvela na Netflix, a portretuje go Jon Bernthal. Zadebiutował w 2016 roku w drugim sezonie „Derdevila”, a w zeszłym roku mogliśmy go oglądać w solowym serialu. Pod koniec 2018 roku Netflix zapowiedział, że Frank Castle powróci w drugim sezonie „Punishera”.

O serialu „Marvel: The Punisher”, którego pierwszy sezon zadebiutował 17 listopada tego roku:

Po dokonaniu krwawej zemsty na winnych śmierci swojej żony i dzieci Frank Castle (Jon Bernthal), znany jako Punisher, odkrywa spisek, który wykracza daleko poza nowojorski półświatek. Czy Frank dotrze do prawdy o złu, które znów dotyka niewinnych ludzi?

W gronie producentów wykonawczych serialu są jego showrunner, Steve Lightfoot (Hannibal), Jim Chory (Marvel: Daredevil, Marvel: Jessica Jones, Marvel: Luke Cage) oraz Jeph Loeb (Marvel: Daredevil, Marvel: Jessica Jones, Marvel: Luke Cage), który jest również szefem Marvel Television. Serial „Marvel: The Punisher” został wyprodukowany przez Marvel Television we współpracy z ABC Studios dla firmy Netflix.

W pierwszym sezonie zagrali Ebon Moss-Bachrach (Dziewczyny, Dom nad jeziorem), Deborah Ann Woll (Marvel: Daredevil, Czysta krew), Ben Barnes (Westworld, Opowieści z Narnii), Amber Rose Revah (Emerald City, Indian Summers), Michael Nathanson (The Knick, Wilk z Wall Street), Jaime Ray Newman (Bates Motel), Jason R. Moore (A Lonely Place for Dying), Daniel Webber (22.11.63) oraz Paul Schulze (Siostra Jackie).

Choć na razie nie poznaliśmy żadnych szczegółów fabularnych drugiego sezonu serialu, to już wiemy, że Frank Castle ma jeszcze kilka spraw do załatwienia. Jon Bernthal został przyłapany na planie filmowym przez jednego z fanów:

Komentarze