Wróć do listy


 Zobaczcie zwiastun 3 sezonu Into The Badlands 

2018-03-25 15:52:50 | Autor: Thoran | Serial: Into The Badlands

 

Stacja AMC zaprezentowała z okazji WonderConu nowe materiały promujące serial. Zwiastun i wideo zakulisowe możecie obejrzeć poniżej!

Showrunnerem „Into The Badlands: Kraina Bezprawia” jest Alfred Gough, który tworzy serial wspólnie z gwiazdami obsady: Danielem Wu, Lorraine Toussaint i Nickiem Frostem. W serialu obok Wu i Frosta występują również Emily Beecham, Sarah Bolger, Oliver Stark, Orla Brady, Aramis Knight, Madeleine Mantock oraz Ally Ioannides.

Trzeci sezon zadebiutuje na antenie AMC w Stanach Zjednoczonych 22 kwietnia.

Oficjalny opis serialu:

W "Krainie Bezprawia" cywilizacja, którą znamy, przestała istnieć - została zniszczona wskutek klęsk żywiołowych i działań człowieka. Nadszedł czas regresji i kolejnego średniowiecza, a głównym celem mieszkańców stało się przetrwanie. Utracone majątki, upadłe narody i miasta w ruinie to obraz nowego państwa, do którego powrócili ocaleni, aby rozpocząć rolę i hodowlę zwierząt. Obszar ten nazywa się obecnie Badlands i w niejasny sposób został podzielony na siedem terytoriów zarządzanych przez rywalizujących ze sobą baronów kontrolujących wszystkie zasoby potrzebne do codziennego życia. Każdy Baron egzekwuje swoje dyktatorskie rządy za pomocą armii lojalnych i wyszkolonych wojowników zwanych Clipperami. Sunny (Daniel Wu) jest jednym z nich - w sumie dokonał ponad 400 zabójstw, dzięki czemu zyskał miano wyjątkowo bezlitosnego zabójcy. Podczas jednego z ataków Sunny spotyka M.K. (Aramis Knight), nastoletniego chłopca, który przeżył śmiertelną zasadzkę na polu walki. Sunny zaczyna wkrótce zdawać sobie sprawę z tego, że chłopiec ma niespotykany dar, a oprócz tego skrywa w sobie mroczne sekrety. W miarę rozwoju wydarzeń Sunny wybiera M.K. na swojego ucznia i wyrusza z nim w podróż, która wpłynie na losy każdego, kto żyje w Badlands.

Poniżej prezentujemy zwiastun 3 sezonu serii oraz materiał, w którym Nick Frost opowiada o pracy na planie:

Komentarze