Wróć do listy


 Wygraj koszulki i książki filmowo serialowe (rozwiązany) 

2015-03-26 00:14:59 | Autor: Ludriel | Serial: Supernatural

Zapraszamy do udziału w nowym konkursie, do wygrania są książki od wydawnictwa SQN oraz koszulki (damskie i męskie). Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Wraz z wydawnictwem SQN zapraszamy do udziału w konkursie w którym do wygrania są powieści graficzne Z Archiwum X. Wyznawcy oraz najlepsza historia Marvela na Polskim rynku czyli "Niezwykła historia Marvel Comics". Dodatkowo do wygrania są koszulki z motywem The Flash i Supernatural.

sqnkonkurs2

Nagrody dzielimy na następujące pakiety:

Dwie książki Niezwykła historia Marvel Comics z koszulkami the Flash (Damska M i Męska M)

Dwie powieść graficzna Z Archiwum X. Wyznawcy z koszulkami z motywem Supernatural (Damska M i Męska M)

O czym jest Niezwykła historia Marvel Comics?

Niepolakierowane, niedosładzane, nieautoryzowane, zakulisowe rozliczenie jednej z dominujących sił popkulturowych we współczesnej Ameryce.

Operująca w maleńkim biurze na Madison Avenue firma Marvel Comics na początku lat sześćdziesiątych przedstawiła światu szereg postaci w jaskrawych kostiumach. Prace wydawnictwa wyróżniały się inteligentnym dowcipem i bezlitośnie obnażały zwyczajne ludzkie wady. Spider-Man, Fantastyczna Czwórka, Kapitan Ameryka, Hulk, Iron Man, Thor, X-Men i Daredevil szybko zdobyli serca nastoletnich czytelników i rozpalili wyobraźnię artystów, intelektualistów i kulturowych buntowników. Epickie Uniwersum Marvela stało się najbardziej wyszukanym z fikcyjnych światów i zyskało rangę współczesnej amerykańskiej mitologii.


Droga Marvela na szczyt była niezwykle wyboista. Firma startowała ze straconej pozycji. Dzisiaj ma status niepokonanej korporacyjnej bestii. Przetrwała machinacje Wall Street, porażki Hollywood i upadek rynku komiksowego. Postaci ze świata Marvela przechodziły przez ręce kolejnych pokoleń genialnych redaktorów, rysowników i scenarzystów. Ludzie, którym powierzono opiekę nad tradycją – zubożałe cudowne dzieci, czarujący pacyfiści i najemni karierowicze – zmuszeni byli zmagać się z komercjalizacją, kapryśnymi czytelnikami oraz biurową codziennością.

Sean Howe podpatruje nietypowe osobowości zza kulis. Stan Lee, Frank Miller, Todd McFarlane, Jim Shooter i Jack Kirby to przykłady twórców, których sylwetki autor przybliża w tym niesamowitym kompendium wiedzy o wydawnictwie Marvel.

Oparta na ponad stu oryginalnych wywiadach Niezwykła historia Marvel Comics to opowieść o urodzajnej wyobraźni, przyjaźni na śmierć i życie, pełnych dynamicznej akcji walkach na pięści, nawróconych grzesznikach, nieprawdopodobnych sojuszach i niespodziewanych zdradach. Sean Howe przedstawia jeden z najbardziej niezwykłych i uwielbianych popkulturowych symboli w historii Ameryki.

Niezwykła historia Marvel Comics otrzymała w 2013 roku prestiżową Nagrodę Eisnera w kategorii najlepsza książka o tematyce komiksowej.

Z Archiwum X. Wyznawcy oficjalna kontynuacja legendarnego już serialu, okrzykniętego telewizyjnym fenomenem XX wieku. Jej pomysłodawcą i opiekunem jest Chris Carter, twórca „Z Archiwum X”.

Przez całe lata agenci specjalni Fox Mulder i Dana Scully pracowali w Archiwum X – tajnej komórce FBI, zajmującej się sprawami uznanymi za niewyjaśnione i powiązane z niewytłumaczalnymi zjawiskami.

Oboje w końcu opuścili swoje małe biuro i rozpoczęli nowe życie, ciesząc się spokojną anonimowością. Aż do teraz.

Kiedy wróg przeniknął sieć FBI i pozyskał poufne dane z akt Archiwum X, Skinner został zaatakowany, Scully porwana, a agent Doggett zaginął w akcji, Mulder musi ponownie wkroczyć na scenę. Nieoczekiwanie powraca również Palacz, który jest w posiadaniu istotnych informacji na temat wroga – tajemniczych akolitów. Rozpoczyna się nowa era. Era technologicznej paranoi, międzynarodowego niepokoju i pozaziemskiej groźby.

Zasady:

Zostaną nagrodzone 4 osoby ( 2 mężczyzn i 2 kobiety).

Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanych użytkownikiem serwisu TvNights.pl

Jedna osoba może wysłać jedno zgłoszenie, domyślnie mężczyźni wygrywają męskie koszulki, kobiety - damskie.

Konkurs potrwa 2 tygodnie. Wyniki zostaną opublikowane w ciągu 14 dni od zakończenia konkursu (w konkursie, oraz na profilu facebookowym TvNights.pl)

 

KONKURS:

Marvel czy DC Comics? Którego bohatera z tych uniwersów lubicie najbardziej i dlaczego? (odpowiedzi maks 3 zdaniowe).

Odpowiedzi umieszczajcie w komentarzach

Zakończenie konkursu 9 kwietnia.

Ps. zapraszam do polubienia nas na fejsie - o tutaj ;)

  

Komentarze