Wróć do listy


 Zakulisowe wideo z 3. sezonu Into the Badlands 

2018-03-31 12:27:01 | Autor: Thoran | Serial: Into The Badlands

 

Twórcy serialu podzielili się z fanami materiałem, w którym możemy zobaczyć kulisy powstawania nowego sezonu „Krainy bezprawia” („Into the Badlands”).

W nadchodzącym 3. Sezonie zobaczymy gwiazdy poprzednich serii – Daniela Wu w roli Sunny’ego, Ally Ioannides („Parenthood”) w roli Tildy oraz Emily w roli Wdowy. Dołączy do nich dwójka nowych – Lorraine Toussaint („Orange is the New Black”) w roli Cressidy i Babou Ceesay’a („Guerilla”), który wcieli się w rolę postaci nazywanej Pilgrim.

„Kraina bezprawia” to osadzona w postapokaliptycznej przyszłości, zachwycająca pod względem wizualnym historia. Głównymi motywami serii są władza oraz walka o przetrwanie w świecie, w którym powrócił ustrój feudalny. W Stanach Zjednoczonych 2. sezon produkcji znalazł się w pierwszej dziesiątce najchętniej oglądanych seriali fabularnych emitowanych w telewizji kablowej.

W 3. sezonie Sunny (Daniel Wu), który żyje w ukryciu, będzie starał się zapewnić byt swojemu nowonarodzonemu synowi, Henry’emu, osieroconemu przez matkę – Veil. Dopiero gdy Henry zapada na tajemniczą chorobę, Sunny postanawia połączyć siły z Bajie’im (Nick Frost) i powrócić do Krainy bezprawia, gdzie Wdowa (Emily Beecham) i baronowa Chau (Eleanor Matsuura) dalej zmagają się ze sobą w przedłużającej się wojnie, która zdestabilizowała cały region. Wdowa, która nie może już liczyć ani na pomoc Tildy (Ally Ioannides), ani Walda (Stephen Lang), musi połączyć siły z Lydią (Orla Brady) i Nathanielem Moonem (Sherman Augustus), niegdysiejszym Regentem, który wskutek starcia z Sunnym oraz Bajie’im stracił rękę w 2. sezonie. Dopiero kiedy tajemniczy przywódca Nomadów, znany jako Pilgrim (Babou Ceesay), przybędzie do Krainy bezprawia z misją przywrócenia potęgi Azry oraz zaprowadzenia nowej ery pokoju, dawni wrogowie będą musieli zawrzeć przymierze, by uchronić się przed zagrożeniem.

Trzeci sezon zadebiutuje na antenie AMC w Stanach Zjednoczonych 22 kwietnia.

Poza Lorraine Toussaint i Babou Ceesay’em do obsady dołączą także Sherman Augustus („Westworld”), który wcieli się w Moona, Ella-Rae Smith („Klika”) w roli Nix, Lewis Tan („Iron Fist”) w roli Gaiusa oraz Dean-Charles Chapman ( „Gra o tron”) w roli Castora. W 3. Sezonie – poza Wu, Beecham i Ioannides – ponownie zobaczymy Aramisa Knighta („Gra Endera”) w roli M.K., Orlę Brady („Fringe: Na granicy światów”) w roli Lydii oraz Nicka Frosta („Wysyp żywych trupów”) w roli Bajie’ego.

„Kraina bezprawia” to serial produkcji AMC Studios. Producentami wykonawczymi, scenarzystami oraz twórcami serialu są Alfred Gough i Miles Millar oraz mający na swoim koncie nominacje do Oscara producenci Stacey Sher i Michael Shamberg, a także David Dobkin, Stephen Fung i Daniel Wu.

Źródło: informacja prasowa

Komentarze