Wróć do listy


 Gwiazdy Smallville oskarżone o bycie częścią drastycznego kultu 

2018-04-04 19:40:05 | Autor: Thoran | Serial: Smallville

Podczas gdy Kristin Kreuk usilnie zaprzecza stawianym jej zarzutom, wygląda na to, że Allison Mack może zostać aresztowana za handel seksualny. Obie aktorki znane są z „Smallville”. Zarzuty te pojawiły się chwilę po aresztowaniu lidera NXIVM, Keitha Raniere’a.

Czym jest NXIVM? Firma została założona w 1998 roku przez Raniere’a i Nancy Salzman, określanych w programie odpowiednio jako Vanguard i Prefect. Zajmowali się oni prowadzeniem wykładów na temat rozwoju osobistego. Jednak serwis Vulture podaje, że: „Członkowie organizacji byli „niewolnikami”, którzy podlegali „mistrzom” i pracowali, aby wejść wyżej na drabinę oświecenia. Byli również poddawani rytualnym i poniżającym praktykom, w tym nadmiernej utracie wagi, aby spełniać standardy piękna Raniere’a i uprawiać z nim seks”.

Pod koniec marca Raniere został aresztowany w Meksyku i oskarżony o handel seksualny. Kreuk jednak szybko zaprzeczyła i wyjaśniła, że nie miała w tym udziału. Twierdzi, że opuściła grupę pięć lat temu, ale inaczej sprawa wygląda w przypadku Mack. Podobno to nie była jedna grupa, której częścią była aktorka.

Komentarze