Wróć do listy


 Finałowy zwiastun Upadłego królestwa 

2018-04-18 20:48:57 | Autor: Thoran |

W sieci zaprezentowano finałową zapowiedź widowiska „Jurassic World: Upadłe królestwo”. Premiera już w czerwcu!

W sequelu „Jurassic World” zobaczymy Chrisa Pratta, Bryce Dallas Howard, B.D. Wonga, Toby’ego Jonesa, Rafe Spalla, Daniellę Cromwell, Gearldine Chaplin i Teda Levine’a. Oficjalny opis fabuły produkcji znajdziecie poniżej:

Minęły cztery lata, od kiedy luksusowy park rozrywki Jurassic World został zdewastowany przez dinozaury i zamknięty. Isla Nublar jest dziś opuszczona przez ludzi, a dinozaury, które przetrwały, próbują poradzić sobie w dżungli same. Kiedy uśpiony dotąd wulkan budzi się do życia, Owen (Chris Pratt) i Claire (Bryce Dallas Howard) za wszelką cenę chcą uratować pozostałe przy życiu stwory.

Owen próbuje odnaleźć Blue, zaginionego raptora, którego wychował, dla Claire ocalenie dinozaurów staje się najważniejszą misją. Kiedy przybywają na wyspę, wulkan zaczyna już wyrzucać z siebie deszcz lawy; Claire i Owen odkrywają spisek mający przywrócić Ziemię do stanu, którego nie widzieliśmy od czasów prehistorycznych.

Wytwórnie Universal Pictures i Amblin Entertainment zaplanowały, że „Jurassic World: Upadłe królestwo” pojawi się w kinach 22 czerwca 2018 roku.

jurras p1

Komentarze