Wróć do listy


 Ostatni okręt zawija do końcowego portu 

2018-05-18 21:06:57 | Autor: Thoran |

W mediach pojawiły się smutne wieści dla fanów „Ostatniego okrętu” („The Last Ship”). Włodarze stacji TNT zdecydowali, że zbliżający się 5. sezon serialu będzie finałowym. Zobaczymy więc, jak załoga Toma Chandlera (Eric Dane) wyrusza na swoją ostatnią przygodę.

Twórcy serialu zapowiedzieli, że zobaczymy rozwiązanie wszystkich wątków historii „Ostatniego okrętu” - zagwarantowali, że serial nie zakończy się cliffhangerem. Na chwilę obecną nie wiemy kiedy na antenie TNT zadebiutuje finałowy, 5. sezon serialu.

Gwiazdami serialu są m.in. Eric Dane, Adam Baldwin, Travis Van Winkle, Charles Parnell, Chris Sheffield, Marissa Neitling oraz Kevin Michael Martin. Oficjalny opis „The Last Ship”:

Śmiercionośny wirus zaczyna atakować ziemską populację i jest bardzo mało miejsc, gdzie można się przed nim ukryć. Udaje się to załodze niszczyciela marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych, który odbywa tajną misję z dala od cywilizacji. Okazuje się, że czteromiesięczna operacja jest tylko przykrywką dla czegoś znacznie ważniejszego. Zaledwie dwie osoby na statku znają całą prawdę, a pozostałe nie mają zbyt wiele czasu na przystosowanie się do nowych realiów, gdy wokół strzelają rosyjskie śmigłowce, a pociski nuklearne uderzają w pobliskie wybrzeża. Na świecie panuje chaos, a wszyscy pragną wyłącznie jednego – antidotum, które może być stworzone tylko na tytułowym okręcie - ostatniej linii obrony ludzkości.

Ostatni okręt p

Komentarze