Wróć do listy


 Jak prezentuje się nowe Magnum? 

2018-05-21 19:12:53 | Autor: Thoran |

 

Sprawdźcie sami! W sieci zaprezentowano pierwszą zapowiedź nowego serialu CBS – „Magnum P.I.”, w którym główną rolę powierzono Jayowi Hernandezowi (w oryginale Tom Selleck).

„Magnum P.I.” będzie rebootem popularnego w latach 80-tych serialu kryminalnego. Studio Justina Lina, Perfect Storm Entertainment, pomoże CBS wyprodukować show. W prace nad serialem zaangażował się wcześniej Peter Lenkov, który w swojej karierze zajmował się już odświeżaniem seriali (m.in.. „MacGyver” czy „Hawaii 5.0”). Sam Lin zajął się reżyserią odcinka pilotowego serialu.

Projekt CBS zyskał wsparcie gwiazdy oryginału, Toma Sellecka. Aktor, obok Lenkova, będzie pełnił funkcję jednego z producentów "Magnum P.I.". W obsadzie obok Hernandeza pojawią się m.in. Perdita Weeks, Zachary Knighton, Domenick Lombardozzi, Domenick Lombardozzi, Tiffany Hines, Stephen Hill oraz Antal Kalik.

Tutaj Thomas Magnum będzie weteranem wojny w Afganistanie, który po powrocie do kraju postanawia zostać prywatnym detektywem. W pracy pomogą mu towarzysze z oddziału SEAL Theodore Calvin i Orville Wright, a także była agentka MI:6 Juliet Higgins, która zajmie miejsce postaci Jonathana Higginsa z pierwowzoru.

Premiera „Magnum P.I.” jesienią, a poniżej pierwszy zwiastun produkcji:

Komentarze