Wróć do listy


 Oficjalne: Amazon nowym portem The Expanse! 

2018-05-26 10:27:35 | Autor: Thoran | Serial: The Expanse

„The Expanse” uratowane! Po tym jak Syfy anulowało serial, Amazon postanowił go przejąć. Podano już oficjalne stanowisko wobec serii, a zrobił to sam szef Amazona, Jeff Bezos podczas konferencji National Space Society’s International Space Development. Miało to miejsce godzinę po panelu z producentami i obsadą „The Expanse”: Narenem Shankarem i Casem Anvarem, Wesem Chathamem oraz Stevenem Straitem.

- Rozmawiałem z obsadą pół godziny temu, zanim zaczęła się przerwa na obiad – zaczął Bezos. - Powiedziałem im, że ciężko pracujemy w Amazonie, aby uratować „The Expanse”, ale jeszcze nie pojawiła się ostateczna umowa. Jednak podczas obiadu, chwilę temu, otrzymałem informację, że „The Expanse” zostało uratowane. – dodał Bezos, który sam należy do fanów serialu.

- Nie mogliśmy być bardziej podekscytowani tym, że „The Expanse” będzie kontynuowane na Amaozn Prime! Jesteśmy bardzo wdzięczni Jeffowi Bezosowi, Jen Salke i ich ekipie, że pokładają w tym serialu taką wiarę. Chcielibyśmy także podziękować Laurze Lancaster, szefowej Alcon Television, za tyle wysiłku. Wiemy, że to wszystko nie byłoby możliwe, gdybyśmy nie mieli wsparcia od najbardziej kreatywnych, ciężko pracujących fanów sci-fi z całego świata. – mówią Andrew Kosove i Broderick Johnson, współzałożyciel i współprzewodniczący Alcon Entertainment.

Cieszycie się, że powstanie 4. sezon „The Expanse”?

Komentarze