Wróć do listy


 Legion po raz trzeci! 

2018-06-04 19:30:18 | Autor: Thoran | Serial: Legion

Stacja FX zdecydowała się na 3. sezon serialu „Legion”. Odnowienie serii ogłoszono w piątek. Dzieło Noaha Hawleya doceniło wielu krytyków i wygląda na to, że Hawley będzie w nią nadal inwestował.

- „Legion” na nowo zdefiniował dramaty o superbohaterach, przekroczył wszystkie oczekiwania, ponieważ ta intensywność budowała się przez cały drugi sezon.” – powiedział szef programowania FX, Eric Schrier. - Jesteśmy niezwykle dumni z osiągnięć Noaha Halweya i to dla nas zaszczyt, móc kontynuować ten serial, ponieważ przekracza on granice konwencjonalnej opowieści telewizyjnej. Jesteśmy także bardzo wdzięczni za wkład naszych producentów wykonawczych, Johna Camerona, Lauren Shuler Donner, Simona Kinbrga i Jepha Loeba z Marvel Television, a także znakomitej obsadzie i całej załodze tego przełomowego show. – dodaje.

Serial powstaje w oparciu o komiks Chrisa Claremonta i Billa Sienkiewicza. Główną rolę odgrywa Dan Stevens, wcielając się w człowieka, który wierzy, że jest schizofrenikiem, jednak w trakcie terapii i pobytu w sanatorium odkrywa, że jest mutantem i posiada supermoce.

legion p

Komentarze