Wróć do listy


 Pierwszy teaser serialu fantasy The Outpost. Premiera już 9 września na kanale SCI FI! 

2018-06-13 19:55:21 | Autor: Thoran |

 

The Outpost to przygodowy serial fantasy osadzony w klimacie średniowieczaopowiadający o losach Talon—silneji niezależnej bohaterki, która jest jedyną ocalałą przedstawicielką rasy Czarnokrwistych.Wiele lat po tym, jak cała jej wioska została zgładzona przez gang brutalnych najemników, a ona sama musiała ukrywać swoje pochodzenie w obawie o swoje życie, Talon udaje się dooddalonej od cywilizacji bazy w poszukiwaniu zabójców swojej rodziny. Wkrótce potem dziewczyna odkrywa, że posiada tajemniczą nadprzyrodzoną moc, którą musi nauczyć się kontrolować, aby uratować siebie i obronić świat przed fanatycznym religijnym dyktatorem.

Odtwórczynią postaci głównej bohaterki jest Jessica Green znana z ról m.in. w filmie Piraci z Karaibów 5: Zemsta Salazar czy w Ash vs Evil Dead. Green poza aktorstwem jest też wziętą modelką. Inną silną postać kobiecą będzie grała Imogen „Immy” Waterhouse, młodsza siostra Suki Waterhouse. Młoda aktorka ma jużza sobą pierwsze role w m.in. filmie Zwierzęta nocy czy w serialu Halcyon.

W obsadzie The Outpost pojawi się również Jake Stormoen (znany z Extinct, serii Mythica), Andrew Howard (Hatfields and McCoys: Wojna Klanów, Bates Motel, Agents of S.H.I.E.L.D.), Anand Desai-Barochia (Emmerdale, Lake Mead), Robyn Malcolm (Tajemnice Laketop, Hostiles).

Twórcami serialu jest duet Kynan Griffin i Jason Faller.Producentami wykonawczymi są Dean Devlin, współscenarzysta i producent filmu Stargate z 1994 r. oraz Jonathan Glassner, showrunner i producent serialu Gwiezdne wrota.

Premiera pierwszego odcinka The Outpost już niedzielę 9 września o 21:00.

The Outpost ep2

 

The Outpost ep1

 

The Outpost ep1 2

***

NBCUniversal International Networks to jedna z największych na świecie telewizyjnych sieci rozrywkowych, oferująca atrakcyjne kanały w ponad 165 krajach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Ameryki Łacińskiej oraz Azji. Portfolio składa się z kanałów: Universal TV, SCI FI, E! Entertainment Television, 13 Ulica, DIVA, Studio Universal, Telemundo, The Style Network, Bravo i Golf Channel, które dostarczają pełen zakres oferty rozrywkowej skierowanej do lokalnych odbiorców na całym świecie. Portfolio w Wielkiej Brytanii zawiera także kanał Movies 24. NBCUniversal News Group to jedno z najbardziej wpływowych i poważanych portfolio telewizyjnych oraz internetowych programów informacyjnych. Na arenie międzynarodowej posiada stacje CNBC i NBC News.

NBCUniversal International Networks jest oddziałem NBCUniversal, jednej z wiodących globalnych spółek medialno-rozrywkowych, zajmujących się rozwojem, produkcją oraz marketingiem rozrywkowych i informacyjnych kanałów telewizyjnych przeznaczonych dla odbiorców na całym świecie. Portfolio NBCUniversal składa się z kanałów informacyjnych oraz rozrywkowych, czołowego producenta filmów fabularnych, znaczących producentów telewizyjnych, wiodącej grupy kanałów telewizyjnych, światowej sławy tematycznych parków rozrywki i grupę internetowych firm. NBCUniversal jest filią Comcast Corporation.

Źródło: informacja prasowa

 

Komentarze