Wróć do listy


 Znamy termin rozpoczęcia zdjęć do Wiedźmina! 

2018-07-02 20:09:59 | Autor: Thoran |

 

Showrunner „Wiedźmina” od Netflixa, Lauren S. Hissrich, lubi dzielić się z fanami ciekawostkami i informacjami wyczekiwanej przez wszystkich produkcji. Tym razem zdradziła nam, kiedy rozpoczną się prace na planie serialu i kto skompletuje jego obsadę!

Lauren S. Hissrich podała na swoim Twitterze orientacyjną datę rozpoczęcia zdjęć do „Wiedźmina” w bardzo subtelny sposób:

Niedzielne letnie klimaty.*
* o których będę starała się pamiętać, gdy będziemy kręcić „Wiedźmina” w środku zimy w Europie Środkowej.

Kto będzie odpowiadał za skompletowanie obsady serialu? Castingami zajmie się Sophie Holland, która na swoim koncie ma takie produkcje jak „The Indian Detective”, „Boogie Man” czy obsadę do teatralnego widowiska „Sochi 2014” Terry’ego Johnsona.

Kolejną ciekawostką o netflixowskim „Wiedźminie” jest to, że choć Andrzej Sapkowski nie bierze aktywnego udziału w pracach nad projektem, to spotkał się z ekipą filmową serii! Hissrich zdradziła, że szczegółowo omówiła z pisarzem jego inspiracje, które zaowocowały powstaniem wiedźmińskiego świata, geograficzne i społeczne aluzje, a także kulturowy skład ludności. Showrunnerka zakończyła swój wpis pytaniem:


- Co jest ważniejsze? Faktyczne zamiary autora czy interpretacje fanów?

Komentarze