Wróć do listy


 Kurtzman opowiada o przyszłości Star Treka 

2018-07-22 17:06:58 | Autor: Thoran | Serial: Star Wars Rebels

 

Jednym z gości tegorocznego Comic-Con w San Diego był Alex Kurtzman, który jest ściśle związany z franczyzą Star Treka. Oczywiście nie mogło się zatem obyć bez kilku pytań, które nurtują wszystkich fanów tego uniwersum.


Jakie zatem mamy szanse na rozszerzenie telewizyjnego uniwersum? Kurtzman wyznaje, że spore i że faktycznie do tego dojdzie:

- Wkładamy naprawdę dużo pracy w budowanie tego uniwersum, czekamy na odpowiedni czas, ale na horyzoncie pojawiło się wiele ekscytujących rzeczy.

Dodał, że to będzie coś spoza „Discovery”. Czy zatem wszystko będzie osadzone w Prime Universe, ale w różnych przedziałach czasowych?

- Cóż, myślę, że trzeba powiedzieć, że to nie jest tylko jednogodzinna drama. Chodzi mi o to, że nie mamy zbyt wielu okazji, by lekko ugiąć, ale nie złamać tej franczyzy w formatach, których wcześniej nie widzieliśmy, w innych tonach. To, co jest niesamowite w Star Treku to właśnie ta ukochana fabuła, o którą wołają pisarze – nawet Michael Chabon, który napisał kilka filmów krótkometrażowych, w których zagrał Allis Hodges. Michael Chabon, zdobywca nagrody Pulitzera mówi: „Hej, napiszę wam coś krótkometrażowego za 2,55$”. Więc mamy ludzi o różnych wizjach – twórców komedii, animacji, którzy chcą być częścią Treka. – mówi Heather Kadin.

Więc co z animacją? Podobno trwają rozmowy w tym temacie.

Komentarze