Wróć do listy


 Zwiastun finałowego sezonu The Last Ship 

2018-07-30 21:21:27 | Autor: Thoran | Serial: The Last Ship

 

Stacja TNT udostępniła w sieci oficjalny zwiastun 5. i zarazem ostatniego sezonu serialu „The Last Ship”. Załoga Toma Chandlera (Eric Dane) wyrusza w ostatni rejs już tej jesieni.

Serial powraca z ostatnim sezonem 10 września. Twórcy zapowiedzieli, że zobaczymy rozwiązanie wszystkich wątków historii „Ostatniego okrętu”. Zagwarantowali, że serial nie zakończy się cliffhangerem.

Gwiazdami serialu są m.in. Eric Dane, Adam Baldwin, Travis Van Winkle, Charles Parnell, Chris Sheffield, Marissa Neitling oraz Kevin Michael Martin. Oficjalny opis „The Last Ship”:

Śmiercionośny wirus zaczyna atakować ziemską populację i jest bardzo mało miejsc, gdzie można się przed nim ukryć. Udaje się to załodze niszczyciela marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych, który odbywa tajną misję z dala od cywilizacji. Okazuje się, że czteromiesięczna operacja jest tylko przykrywką dla czegoś znacznie ważniejszego. Zaledwie dwie osoby na statku znają całą prawdę, a pozostałe nie mają zbyt wiele czasu na przystosowanie się do nowych realiów, gdy wokół strzelają rosyjskie śmigłowce, a pociski nuklearne uderzają w pobliskie wybrzeża. Na świecie panuje chaos, a wszyscy pragną wyłącznie jednego – antidotum, które może być stworzone tylko na tytułowym okręcie - ostatniej linii obrony ludzkości.

Komentarze