Wróć do listy


 Główna rola Swamp Thing obsadzona? 

2018-09-12 19:56:36 | Autor: Thoran |

Serwis Splash Report utrzymuje, że został już wybrany został odtwórca głównej roli w serialu „Swamp Thing”. Podobno Derek Mears („Hansel i Gretel: Łowcy czarownic”, „Zombie SS 2”, „Piątek 13-go”) dostał angaż do zapowiedzianego przez DC Universe serialu.

Mears ma zagrać, jak podaje z kolei Bloody Disgusting, tytułowego potwora, a postać doktora Aleca Hollanda zostanie powierzona komuś innemu. Jak na razie nie otrzymaliśmy potwierdzenia tych informacji od twórców serialu.

swamp actor

Len Wiseman („Underworld”) został wybrany przez DC do reżyserii odcinka pilotowego „Swamp Thing” i wspólnie z Jamesem Wanem będzie pełnił funkcję producenta wykonawczego. Showrunnerami, a zarazem scenarzystami 1. sezonu zostali Mark Verheiden i Gary Dauberman. Premiera serialu została wstępnie zaplanowana na 2019 rok.

Serial powstaje w oparciu o cykl komiksów pt. "Saga o potworze z bagien", a jego główną bohaterką będzie Abby Arcane (Crystal Reed), która wraca w rodzinne strony w celu zbadania zabójczego wirusa, jaki wykryto na bagnach. Podczas pracy poznaje Aleca Hollanda, który niestety wkrótce ginie w tragicznych, ale i tajemniczych okolicznościach. Z biegiem czasu okazuje się, że Alec, w którym Abby się zakochała stał się w tytułowym potworem z bagien.

Komentarze