Wróć do listy


 Ash vs Evil Dead - plakat i teaser 

2015-04-03 19:48:49 | Autor: Ludriel | Serial: Ash vs. Evil Dead

Serial “Ash vs Evil Dead” od STARZ doczekał się plakatu i teasera. “Ash vs Evil Dead”, nagrywany w Nowej Zelandii jest długo oczekiwaną produkcją podążającą tropem nadanym przez horror "Martwe zło".

Bruce Campbell zagra w "Ash vs. Evil Dead" i będzie kontynuował losy swojego bohatera. W obsadzie pojawi się też Lucy Lawless. Akcja rozgrywała się będzie 30 lat po wydarzeniach znanych z filmów. Ash żyje w odosobnieniu, unikając odpowiedzialności za swoje wcześniejsze czyny. Gdy planecie grozi całkowite zniszczenie, bohater postanawia stawić czoła swoim demonom. Przeznaczenie jednakże nie ma zamiaru wypuścić bohatera z uścisku zła.

Gwiazdą obsady będzie Campbell w roli Asha Williamsa, a poza nim dołączyli do niej: Lucy Lawless (“Salem,” “Spartacus”) jako Ruby - tajemnicza postać, Jill Marie Jones (“Sleepy Hollow”) jako Amanda Fisher, Ray Santiago (“Touch,”) jako Pablo Simon Bolivar, i Dana DeLorenzo jako Kelly Maxwell.

Pilota wyreżyseruje Sam Raimi. Twórca ten pracował ze stacją Starz już przy serialu "Spartakus". Będzie on też producentem wykonawczym, wspólnie z Robem Tapertem i Brucem Campbellem.

Komentarze