Wróć do listy


 Serialowy potwór z bagien obsadzony! 

2018-11-07 20:16:21 | Autor: Thoran |

Główny bohater "Swamp Thing" został wybrany. W serialu tytułową postać sportretuje dwóch aktorów: Andy Bean („It: Chapter Two”), który sportretuje Aleca Hollanda oraz Derek Mears („Piątek 13-tego”), o którym pisaliśmy wcześniej, zagra w potworne alter ego Aleca.

Serial powstaje w oparciu o cykl komiksów pt. "Saga o potworze z bagien", a jego główną bohaterką będzie Abby Arcane (Crystal Reed), która wraca w rodzinne strony w celu zbadania zabójczego wirusa, jaki wykryto na bagnach. Podczas pracy poznaje Aleca Hollanda, który niestety wkrótce ginie w tragicznych, ale i tajemniczych okolicznościach. Z biegiem czasu okazuje się, że Alec, w którym Abby się zakochała stał się w tytułowym potworem z bagien.

Swamp thing

Len Wiseman („Underworld”) został wybrany przez DC do reżyserii odcinka pilotowego „Swamp Thing” i wspólnie z Jamesem Wanem będzie pełnił funkcję producenta wykonawczego. Showrunnerami, a zarazem scenarzystami 1. sezonu zostali Mark Verheiden i Gary Dauberman. Premiera serialu została wstępnie zaplanowana na 2019 rok na platformie streamingowej DC Universe.

 

Komentarze

Przeczytaj także

Nowy spot Legionu
Nadchodzi Legion!