Wróć do listy


 Krótka Długa noc – Martin dementuje swoje słowa o tytule spin-offu Gry o tron 

2018-11-07 20:07:15 | Autor: Thoran |

George R.R. Martin ogłaszał niedawno wszem i wobec, że serialowy prequel „Gry o tron”, nad którym HBO rozpoczęło prace, będzie zatytułowany „The Long Night”. Teraz pisarz wycofuje się ze swoich słów na ten temat. Okazuje się, jednak, że tytuł produkcji nadal pozostaje tajemnicą.

- HBO poinformowała mnie, że pilotowy odcinek Jane Goldman nie otrzymał jeszcze tytułu „The Long Night” [„Długa Noc”]. Jest to nazwa, którą preferuję, jednak na chwilę obecną, serial nie ma jeszcze oficjalnego tytułu. Dlatego też moja wina, moja wina, moja wina. – czytamy na blogu George’a R.R. Martina

Możemy więc przypuszczać, że stacja nadal rozważa ten tytuł, ale ma w zanadrzu także inne pomysły. Na oficjalny tytuł projektu spin-offu przyjdzie nam więc jeszcze poczekać.

Autor „Pieśni Lodu i Ognia” potwierdził przy okazji, że oprócz pierwszego prequelu stacja HBO ciągle rozwija też kolejne projekty:

- Prace nad pilotem [pierwszego spin-offu] posuwają się całkiem sprawnie, jesteśmy obecnie na etapie castingów. Chciałbym powiedzieć więcej, jednak niestety nie mogę. W grze nadal jest kilka innych seriali osadzonych w tym świecie. – zapowiada Martin.

 

Komentarze

Przeczytaj także

Zwiastun Batwoman