Wróć do listy


 Zakapturzona Sprawiedliwość z Watchmen - zobaczcie pierwsze zdjęcie z serialu HBO! 

2018-11-08 20:02:45 | Autor: Thoran |

 

Trwają prace nad serialem “Watchmen” od HBO. Do sieci trafiło pewne zdjęcie z planu, które wywołało wiele emocji wśród fanów “Strażników”. Możemy na nim zobaczyć autobus z reklamą programu dokumentalnego pt. “American Hero Story: Minutemen”, na którym widnieje właśnie pierwsze zdjęcie Zakapturzonej Sprawiedliwości.


Prawdopodobnie postać jednego z oryginalnych członków drużyny Strażników nie pojawi się w serialu na dłużej, ale możliwe, że wystąpi w scenach retrospekcji.

HBO zamówiło nowy serial Watchmen, którego twórcą jestDamon Lindelof. Premiera produkcji odbędzie się w 2019 roku. Watchmen to historia osadzona w alternatywnym świecie, gdzie superbohaterowie są wyjęci są spod prawa. Produkcja przywoływać ma atmosferę oryginalnej, przełomowej powieści graficznej, tworząc jednocześnie nową jakość.

Damon Lindelof jest scenarzystą i producentem serialu.Reżyserami produkcji będą Nicole Kassell, która jest odpowiedzialna również za odcinek pilotażowy, oraz Stephen Williams. Producentami serialu są, poza Lindelofem: Nicole Kassell, Tom Spezialy, Stephen Williams oraz Joseph Iberti.

W obsadzie serialu Watchmen znaleźli się: Regina King, Jeremy Irons, Don Johnson, Tim Blake Nelson, Louis Gossett Jr., Yahya Abdul-Mateen II, Adelaide Clemens, Andrew Howard, Tom Mison, Frances Fisher, Jacob Ming-Trent, Sara Vickers, Dylan Schombing, Lily Rose Smith oraz Adelynn Spoon.
Serial Watchmen produkowany jest dla HBO przez White Rabbit we współpracy z Warner Bros. Television na bazie postaci z komiksów DC.

Komentarze