Wróć do listy


 Konkurs na „najseksowniejszego polskiego geeka”! 

2015-04-09 22:16:16 | Autor: Ludriel | Serial: The Big Bang Theory

Comedy Central Polska organizuje casting na polskiego geeka w związku z premierą 8. sezonu serialu „Teoria wielkiego podrywu”. Do wygrania są laptopy oraz zestawy DVD z serialem. Zgłoszenia można wysłać do 21 kwietnia.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wystylizować się na „polskiego króla geeków”, zrobić sobie „selfie” i wysłać je za pomocą aplikacji „Casting na Polskiego Geeka” na stronie www.facebook.com/ccpl. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 21 kwietnia. Zwycięzców wybiorą Internauci, którzy za pomocą tej samej aplikacji do 23 kwietnia będą głosować. Nagrodą w konkursie, oprócz tytułu „polskiego geeka”, będzie laptop do gier – Acer Aspire V Nitro. Osoba, która zajmie drugie miejsce otrzyma laptopa Acer Switch 10FHD.

Bohaterami serialu „Teoria wielkiego podrywu” są dwaj geniusze Leonard i Sheldon oraz ich przyjaciele Howard i Raj. Naukowcy potrafią rozszczepić atom, jednak nie mają pojęcia o życiu i kontaktach damsko-męskich. W ich życiu pojawia się piękna kelnerka, Penny, a pod jej wpływem w chłopakach dokonuje się ogromna przemiana. W najnowszej odsłonie kultowej „Teorii wielkiego podrywu” każdy z nich może się już pochwalić stałym i udanym związkiem. Co ważne nowe sytuacje w życiu uczuciowym zupełnie nie wpłynęły na niecodzienne zainteresowania bohaterów.

Serial to prawdziwa kopalnia gagów, odniesień do popkultury, świata nauki i science fiction. Na planie niejednokrotnie gościli idole geeków na całym świecie, w tym: astrofizyk Stephen Hawking, współzałożyciel firmy Apple Steve Wozniak, kultowy kapitan Spock – Leonard Nimoy, czy użyczający głosu Lordowi Vaderowi, James Earl Jones.

Nowe odcinki 8. sezonu „Teorii wielkiego podrywu” w każdą niedzielę 20:00 tylko na antenie Comedy Central Polska.

Komentarze

Przeczytaj także