Wróć do listy


 Pierwsze informacje o Ash vs. Living Dead 

2015-04-25 15:59:27 | Autor: LadyWerewolf | Serial: Ash vs. Evil Dead

Ruszyły prace nad serialem „Ash vs. Living Dead”, telewizyjną kontynuacją filmowego cyklu „Martwe zło”. Producenci zdradzili niedawno garść szczegółów dotyczących produkcji.

Producent Rob Tapert, reżyser Sam Raimi i grający główną postać Bruce Campbell w udzielonym wywiadzie odpowiedzieli na kilka pytań dotyczących fabuły. Raimi powiedział, że serial ma na celu trzymać widzów w ciągłym napięciu i przestraszyć, ale nie zabraknie w nim elementów komediowych. Dodał też, że fabuła „Ash vs. Living Dead” została tak skonstruowana, żeby ci, którzy nie oglądali filmów wiedzieli o co chodzi, a fani serii odkryli w nim coś zupełnie nowego. Zapytany o piłę łańcuchową, która towarzyszyła głównemu bohaterowi w każdej z części nie wykluczył pojawienia się tego legendarnego już atrybutu Asha.

Z kolei Bruce Campbell dodał, że w takim przypadku konieczne będzie odzyskanie analogowych nagrań dźwięku piły, bo cyfrowe nagrania nie mają takiego klimatu.
Rob Tapert powiedział natomiast o potworach, z jakimi zmierzą się bohaterowie. Uniwersum serialu będzie bardzo bogate i złożone, pojawi się mnóstwo potworów dotychczas nie występujących w filmie. Zdradził też, że w pierwszym sezonie pojawią się m.in. demoniczne zombie.

Stacja Starz zapowiedziała premierę serialu już na jesień tego roku. Jak myślicie, czy powrót „Martwego zła” w serialowej wersji to dobry pomysł?

Komentarze