Wróć do listy


 Trailer czterech finałowych odcinków The Flash 

2015-04-25 16:06:23 | Autor: Ludriel | Serial: The Flash

Zbliżamy się do finałowych odcinków pierwszego sezonu hitu “The Flash”, za którego sukcesem stoją DC Comics i The CW. Stacja wypuściła trailer, który pozwala zorientować się w temacie nadchodzących epizodów.

W następnym tygodniu zadebiutuje odcinek 1.20, “The Trap.” Odpowiedzialne za scenariusz są Alison Schapker i Brooke Ekmeier, a reżyserem jest Steve Shill. Odcinek jest opisywany następująco:

“Barry (Grant Gustin), Caitlin (Danielle Panabaker), Cisco (Carlos Valdes) i Joe (Jesse L. Martin) zastawiają pułapkę na Wellsa (Tom Cavanagh). Cisco wpada w tarapaty. W międzyczasie, Eddie (Rick Cosnett) podejmuje decyzję w sprawie Iris (Candice Patton), ktra pozostawiłą Joe w niepewności. ”
5 maja zadebiutuje odcinek pt. “Grodd Lives.” Autorami scenariusza są Aaron Helbing i Todd Helbing, a reżyserią zajął się Doug Aarniokoski. Oficjalny opis:

“Barry (Grant Gustin) musi poradzić sobie z groźbą Reverse Flash’a dotyczącą członka grupy. Co gorsza, Dr. Wells wypuszcza Grodd’a na ulice miasta, by odwrócić uwagę Barry’ego i reszty. Joe (Jesse L. Martin), Barry i Cisco (Carlos Valdes) schodzą do kanału, by złapać goryla, który jednak zdobywa przewagę i porywa Joe. Iris (Candice Patton) i Barry odbywają szczerą rozmowę.”

Nie są jeszcze znane opisy dwóch finalowych odcinków, ale ich premiery odbędą się 12 i 19 maja.

Komentarze