Wróć do listy


 Produkcja kolejnego sezonu Homeland w Niemczech 

2015-04-28 16:26:03 | Autor: Ludriel | Serial: Homeland

Showtime iFox 21 Television Studios ogłosiły dziś, że piąty sezon serii “Homeland”, nagrodzonej Emmy i Złotym Globem, będzie kręony w Niemczech. Początek produkcji szacowany jest na początek Czerwca w Studio Babelsberg w Berlinie. Seria będzie pierwszą z amerykańskich, która nakręci cały sezon w Niemczech.

“W czwartym sezonie, “Homeland” przeżył swoisty renesans. Wciąż przyciąga uwagę fanów, tak jak “The Affair” - obie serie urzekają zmuszającą do myślenia, błyskotliwą i wciągająca fabułą. Cieszymy się, mogąc zobaczyć więcej w 2015 roku.” - powiedział prezes Showtime, David Nevins.

Piąty sezon “Homeland” będzie rozgrywał się dwa lata po feralnej przygodzie Carrie Mathison (Claire Danes) jako szefa placówki Islamabad. Starając się poradzić sobie ze swoim rozczarowaniem i poczuciem winy po latach pracy na pierwszej linii frontu w wojnie z terrorem, Carrie wyjeżdża do Berlina, by odseparować się od CIA i pracować dla prywatnej firmy ochroniarskiej.

Produkcja Fox 21 Television Studios, “Homeland” bazuje na serii “Prisoners of War autorstwa Gideona Raff’a. Produkcją zajęli się Alex Gansa i Howard Gordon, a wraz z nimi Alexander Cary, Chip Johannessen, Meredith Stiehm, Patrick Harbinson, Lesli Linka Glatter, Avi Nir i Ran Telem.

Komentarze