Wróć do listy


 Pilot Mr Robot najpierw dla użytkowników Internetu 

2015-05-05 16:30:03 | Autor: LadyWerewolf | Serial: Mr. Robot

Stacja USA Network postanowiła wyjść naprzeciw swoim przyszłym widzom i pierwszy odcinek nowego serialu zatytułowanego „Mr Robot” najpierw zobaczymy w sieci.

„Mr Robot” to thriller psychologiczny o Elliocie (w tej roli Rami Malek), ekspercie od cyberbezpieczeństwa, który dołącza do grupy hakerów, namówiony przez ich tajemniczego przywódcę (Christian Slater). Komputerowy geniusz w rzeczywistości nie chce wyrządzać użytkownikom sieci krzywdy- mężczyzna cierpi na poważne zaburzenia społeczne i hakowanie jest dla niego sposobem na nawiązywanie relacji z ludźmi.

Telewizyjną premierę serial będzie miał 24 czerwca a w sieci pojawi się już 27 maja. Stacja nadal prowadzi rozmowy z właścicielami platform VOD, ale potwierdzono oficjalnie już kilka serwisów, w których będzie można obejrzeć serial i są to m.in. iTunes, Amazon Instant Video, XBOX, Google Play, Vudu, PlayStation, YouTube, IMDb, EW.com i THR.com.

„Mr Robot” to nie jedyny serial, który w USA najpierw oglądali internauci. Podobnie rzecz się miała w przypadku „Complications” i „Playing House”. Jak myślicie, czy dzięki takim zabiegom użytkownicy sieci chętniej zasiądą przed telewizorami?

Komentarze