Wróć do listy


 Fox ujawnia informacje o Minority Report i Luficer! 

2015-05-09 13:03:52 | Autor: LadyWerewolf | Serial: Lucifer

Od pewnego czasu stacje telewizyjne kuszą nas informacjami o kolejnych serialowych produkcjach. Tym razem Fox zapowiada dwa nowe seriale- stworzony w oparciu o komiksy DC „Lucifer” i wzorowany na hicie Stevena Spielberga „Minority Report”.

Tytułową rolę w „Lucifer” zagra Tom Ellis. Znudzony dotychczasowym życiem Pan Piekieł postanawia wyruszyć na Ziemię w poszukiwaniu wrażeń. Trafia do hałaśliwego i kolorowego Los Angeles, gdzie szybko znajduje nowe, ciekawe zajęcie-pomaga miejscowej policji w chwytaniu przestępców. W serialu zobaczymy też Lauren German, Lesley-Ann Brandt i Nicholasa Gonzaleza. Scenariusz napisał Tom Kapinos a za reżyserię odpowiada Len Wiseman. Obaj są też producentami wykonawczymi serialu, wspólnie z Jerrym Bruckheimerem, Jonathanem Littmanem i Ildy Modrovich.

„Minority Report” bazuje na kasowym filmie Stevena Spielberga o tym samym tytule. Akcja osadzona będzie w Waszyngtonie, dziesięć lat po upadku Precrime, agencji zajmującej się karaniem przestępców zanim ci popełnili zbrodnię. Do tego celu agencja wykorzystywała trzech jasnowidzów Dasha, Arthura i Agathę. Teraz, gdy Precrime nie istnieje, ta trójka stara się wykorzystywać swoje moce w pomaganiu policji. Jedną z osób, z którą Dash nawiązuje bliższy kontakt jest detektyw Lara Vega. Producentami wykonawczymi „Minority Report” będą Max Borenstein, Steven Spielberg, Justin Falvey, Darryl Frank, Mark Mylod i Kevin Falls.

Poniżej znajdziecie zdjęcia zapowiadające produkcje.

lucek1

lucek2

lucek3

lucek4

Komentarze