Wróć do listy


 Nowe wideo promujące Fear the Walking Dead 

2015-06-20 18:37:08 | Autor: Ludriel | Serial: Fear The Walking Dead

AMC wypuściło zupełnie nowe promo dla nadchodzącej serii “Fear the walking Dead”, powiązanej oczywiście z “The Walking Dead”. W filmiku widzimy Franka Dillane, a właściwie jego postać - Nicka, który stara się uciec przed niedostrzegalną siłą (możemy oczywiście domyślać się, że chodzi o zombie). Wszystko możecie zobaczyć w playerze poniżej!

Producentami wykonawczymi serii “Fear the Walking Dead” są Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero, David Alpert i David Erickson. Pierwszy sezon serii, składający się z sześciu jednogodzinnych epizodów, zadebiutuje na AMC późnym latem. Aktualnie produkcja kręcona jest w Vancouver, jak również przygotowywany jest materiał do drugiego sezonu.

Akcja “Fear the Walking Dead”, osadzona w Los Angeles, będzie skupiać się na nowych wątkach i nowych postaciach. W serialu zobaczymy takie twarze jak: Kim Dickens (“Sons of Anarchy”) jako Madison, Cliff Curtis (“Gang Related”) jako Travis, Frank Dillane (Harry Potter and the Half-Blood Prince) jako Nick i Alycia Debnam-Carey (Into the Storm) jako Alicia.

Komentarze