Wróć do listy


 Mr. Robot zostaje na drugi sezon 

2015-06-25 13:55:09 | Autor: Ludriel | Serial: Mr. Robot

USA Network ogłosiła drugi sezon swojej rodzimej produkcji pt. “Mr Robot”. Pierwsza odsłona serii zdążyła już zebrać trzy miliony oglądających, jedynie podczas seansów przedpremierowych na platformach cyfrowych. Drugi sezon będzie składał się z minimum 10 odcinków, a na ekrany wejdzie w 2016 roku.

“Od samego początku wiedzieliśmy, że prowokujący scenariusz Sama Esmaila i genialne występy Rami Malek i Christiana Slatera sprawią, że “Mr Robot” będzie zachwycającą i jedyną w swoim rodzaju serią. “ - mówi prezes USA Network, Chris McCumber. - “Ciepłe przyjęcie pilota przez fanów utwierdziło nas w pewności co do serii, i bardzo cieszy nas możliwość tworzenia drugiego sezonu produkcji. “

“Mr. Robot” to historia opowiadająca o losach Elliota (Rami Malek), młodego programisty pracującego jako inżynier cyber-ochrony. Tak jest w ciągu dnia, bo w nocy staje się on hakerem. Bohater staje przed wielkim dylematem, ponieważ tajemniczy lider (Christian Slater) grupy hakerów wyznacza mu zadanie - ma zniszczyć korporację, za której ochronę mu zapłacono. W serii wystąpią również Portia Doubleday, Carly Chaikin i Martin Wallström.

“Mr. Robot” to produkcja Universal Cable Productions, a jej scenariuszem zajął się Sam Esmail. Producentami wykonawczymi poza nim są Steve Golin i Chad Hamilton. Serial to zwycięzca nagrody publiczności na SXSW 2015 i oficjalny wybór Tribeca Film Festival 2015.

Komentarze