Wróć do listy


 Ash vs. Evil Dead z pierwszym zdjęciem z planu! 

2015-07-02 17:06:09 | Autor: Ludriel | Serial: Ash vs. Evil Dead

Do tej pory nie widzieliśmy zbyt wielu konkretnych zdjęć z nowego serialu telewizyjnego „Ash vs Evil Dead”. Pokazywały one albo tytuł albo ujawniały drobnostki zza kulis. Teraz w końcu możemy rzucić okiem na zdjęcie przedstawiające Bruce’a Campbella jako Asha, wraz z jego dwoma współpracownikami: Pablo (Ray Santiago) i Kelly (Dana Delorenzo).

Campbell zapytany o to, co działo się z Ashem odkąd widzieliśmy go w Armii Ciemności, mówi: „Był całkowicie zadowolony robiąc w zasadzie nic: opowiadał kłamstwa o tym jak stracił rękę w barze późno w nocy. To było w zasadzie jego MO. Więc, tak naprawdę nie jest to facet, który powinien się teraz z tym mierzyć. Ale to robi. To nasz człowiek!”

Campbell wciela się w rolę Asha, łowcę potworów z piłą łańcuchową zamiast ręki, który spędził ostatnie trzydzieści lat unikając odpowiedzialności, dojrzałości i lęków z Evil Dead. Kiedy plaga

opętanych przez demona istot zagraża rodzajowi ludzkiemu, Ash w końcu zostaje zmuszony do zmierzenia się ze swoimi demonami – osobiście i dosłownie. Jak się okazuje, przeznaczenie nie ma zamiaru uwolnić naszego bohatera z tego uścisku zła.

ash1

Komentarze